CINCH kábel 2xRCA-2xRCA HQ VITALCO 5m
Kód tovaru: 13088997460
CINCH kábel 2xRCA-2xRCA HQ VITALCO 5m
Kód tovaru: 13088997460
- Stav: Nové
- Značka: Vitalco
- Typ: Kábel
- Kód výrobcu: 11326
- Dĺžka kábla: 5 m
- Model: 200 RKD
- Konektory: RCA - RCA
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,37 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
katalógové číslo: 11326
Popis tovaruDodávateľom tovaru je renomovaná firma VITALCO - výrobca AV káblov a príslušenstva. Katalógová karta, hyperlink na stránku výrobcu a podrobné špecifikácie sú dostupné na: www.stratos.pl/strony/11326.htm
2xRCA konektor - 2xRCA sa používa ako prepojenie AUDIO STEREO alebo AUDIO/VIDEO. V prípade pripojenia AUDIO STEREO (označené AUDIO LEFT, AUDIO RIGHT) sa audio signály ľavého a pravého kanálu prenášajú cez kábel. V prípade pripojenia AUDIO-VIDEO sa video signály (označené ako VIDEO, COMPOSITE alebo CVBS) a audio signály (označené ako AUDIO alebo AUDIO MONO) prenášajú cez kábel. Ponúkaný kábel sa najčastejšie používa na prenos analógových mono obrazových a zvukových signálov v zariadeniach s AV I/O konektormi vo forme zásuviek RCA/CINCH (napr. staršie modely videorekordérov, kamier, DVD prehrávačov, TV prijímačov, prijímačov a pod. ) alebo prepojenia medzi stereo audio zariadeniami na prenos analógového stereo zvuku (gramofóny, magnetofóny, CD prehrávače, prijímače, zosilňovače atď.)
Kábel, z ktorého je pripojenie vytvorené, má impedanciu 75Ω, je dvojito tienený, centrálny vodič je vyrobený z čistej bezkyslíkatej OFC medi vysokej čistoty.
Ponúkané pripojenie je High Quality kábel - dvojité tienenie kábla zaisťuje odolnosť voči rušeniu, OFC kyslík vysokej čistoty -bezplatný medený kábel a kovové telá zástrčiek s pozlátenými kontaktmi zaisťujú vysoko kvalitný prenos AUDIO signálov a AUDIO-VIDEO
Technické údaje- Konektory: 4xRCA/CINCH zástrčka (samec), hliníkové puzdro, zlaté -pokovené kontakty
- Kábel: páskový 2x koaxiálny kábel, impedancia 75Ω, priemer 2x5mm
- Vedič: 10x0,12mm, bezkyslíkatá meď OFC
- Tenie: ALU fólia + sieťka 32x0,12mm, bezkyslíkatá meď OFC
- Dĺžka: 5,0m
- Hmotnosť: cca 360g
Produkt, ktorý ponúkame je nový, nepoužitý, zabalený vo výrobe. Ponúkaný tovar, rovnako ako všetky nami predávané položky, je momentálne dostupný v našom sklade, čo umožňuje okamžité odoslanie.
Stav | Nové |
Značka | Vitalco |
Typ | Kábel |
Kód výrobcu | 11326 |
Dĺžka kábla | 5 m |
Model | 200 RKD |
Konektory | RCA - RCA |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,37 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Odporúčam.
Ďakujem)))
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac