ZviZZer ONE POLISH One Step Leštiaca pasta 250ml
Kód tovaru: 12964665833
ZviZZer ONE POLISH One Step Leštiaca pasta 250ml
Kód tovaru: 12964665833
- Stav: Nové
- Výrobca: ZviZZer
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Úplne nová a absolútne revolučná leštiaca pasta vhodná pre rotačné aj excentrické leštičky. S týmto produktom zvládnete 3 operácie v jednom kroku (vysoká rezná sila, vysoká úroveň povrchovej úpravy a dlhotrvajúca ochrana). Pasta ONE Polish dobre odstraňuje škrabance vďaka vysokému obsahu abrazívnych častíc, ktoré sa vplyvom teploty a trenia rozpadajú na menšie čiastočky a zanechávajú dokonalý finiš. Polyméry obsiahnuté v paste sa navyše trvalo spájajú s povrchom farby, poskytujú vynikajúcu ochranu a krásny lesk.
Pastu definujeme tromi slovami.
CUT – Nová generácia homogénneho brusiva a zaisťuje rýchlu, efektívnu a čistú prácu.
LESK – Ultra hladká povrchová úprava s efektom mokrého laku („mokrý vzhľad“)
OCHRANA – Polyméry obsiahnuté v pasta počas prevádzky preniká hlboko do laku a dlhodobo sa s ním spája. Ochrana 6-12 mesiacov.
Pasty ZviZZer majú vysoký obsah abrazívneho prachu, čo sa premieta do vyššej efektivity práce. Brusivo v paste ONE Polish sú častice homogénneho hliníka, ktoré sa vplyvom práce rozpadajú na menšie časti, vďaka čomu sa pasta vyznačuje vysokým stupňom povrchovej úpravy.
Ako s ňou pracovať. JEDNA poľská pasta?
Spôsob leštenia závisí od veku, tvrdosti a stavu laku. Príslušenstvo/doštičky by mali zodpovedať stavu laku vozidla. Najčastejšie používané vankúšiky s ONE Polish sú ZviZZer Orange (stredný rez) alebo ZviZZer Yellow (jemný rez).
Pri práci s pastami ZviZZer je dôležité, aby boli starostlivo vypracované, čo znamená, že by mal v konečnom dôsledku dosiahnuť efekt jemného filmu na laku, ktorý je ľahko dosiahnuteľný pomocou mikrovlákna.
Neexistujú jednotné pokyny na leštenie, pretože existuje veľa faktorov, ako je lak, leštiace zariadenie a dokonca podmienky prostredia.
Nižšie načrtneme niektoré pravidlá pre leštenie.
- Venujte pozornosť okrajom. Najlepšie je ich dobre zabezpečiť.
- Začnite pri nižších rýchlostiach a potom prepnite na vysoké rýchlosti.
- Po dôkladnom vyleštení povrchu a získaní efektu jemného filmu na laku znížte rýchlosť a vykonajte niekoľko ďalších prechodov bez tlaku.
- Potrite povrch mäkkým mikrovláknom a pomocou kontrolného svetla skontrolujte, či je efekt uspokojivý.
- Nepracujte na ploche väčšej ako 6- až 8-násobok veľkosti podložky.
Tip:
Pravidelne vymieňajte podložky po 1-2 prvkoch, pretože upchatá leštiacia špongia znižuje účinnosť a spôsobuje zvýšenú prašnosť pri leštení.
Stav | Nové |
Výrobca | ZviZZer |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac