TESTER SŤAHOVAČA KÁBLOV TESTER RJ45 LAN Crimper 3
Kód tovaru: 12879538544
TESTER SŤAHOVAČA KÁBLOV TESTER RJ45 LAN Crimper 3
Kód tovaru: 12879538544
- Stav: Nové
- Výrobca: Inna (Gemson)
- Hmotnosť produktu s obalom: 1 kg
- Kód výrobcu: IZN001
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Príručná súprava, ktorá vám umožní testovať staré alebo vytvárať nové lokálne počítačové siete LAN.
- Súprava je vybavená všetkými potrebnými nástrojmi potrebnými na prácu na internete doma aj v kancelárii.
SADA SÚPRAV - súprava obsahuje tester káblov, krimpovačku, zatĺkač, zástrčky RJ 45, plochý a krížový skrutkovač a odstraňovač izolácie.
Celé to umožňuje vytvárať nové siete alebo odstraňovať prípadné poruchy v existujúcich sieťach a je to musí mať každý inštalatér.
- Testovač káblov – určený na testovanie káblov UTP, FTP, STP a telefónnych káblov RJ12, RJ11. 9 kontroliek (LED) signalizuje správnosť zapojenia, umožňuje rozpoznať nesprávne zapojenia, skraty a prípadné prerušenia elektroinštalácie.
- Crimper - b>určené pre modulárne zástrčky typu: 8P8C/RJ45, 6P6C/RJ12, 6P4C/RJ11. Vyrobené z kalenej ocele. Zariadenie je vybavené 2 nožmi - orezávanie a odizolovanie. Vymeniteľné čepele umožňujú používať krimpovač dlhé roky.
- Púzdro - sada zabalená v praktickom kufríku, ktorý vám umožní uložiť všetko potrebné náradie na jednom mieste, čo umožňuje udržiavať poriadok, takže sa žiadna potrebná súčiastka nestratí.
Skúšačka BS-468 kontroluje správnosť kábla pripojenie a poradie vodičov v zástrčke RJ-45, RJ-12 a RJ-11. Tester má dve testovacie rýchlosti.
- Tester možno ponechať na jednej strane kábla, zatiaľ čo diaľkové ovládanie možno pripojiť na druhý koniec a vykonať meranie.
Zariadenie sa skladá z dvoch častí – testera a diaľkového ovládača – takže môžete testovať konce káblov umiestnené v rôznych miestnostiach.
- Zariadenie je možné rozdeliť na dve časti (môžete testovať káble ťahané napr. cez stenu).
Nástroj používaný na krimpovanie modulárnych zástrčiek. Vybavené orezávačom, zámkom otvárania a mechanizmom bočného krimpovania.
Typy konektorov:
- 8p8c (RJ45)
- 6p6C ( RJ12) )
- 4p4c (RJ11)
Profesionálny lisovací nástroj vybavený frézou a extraktorom.
- Vhodné pre telekomunikačné a IT káble s LSA konektormi.
- Nástroje na odstránenie ochrannej izolácie zo siete a bežné káble.
- krimpovač
- kliešte
- odizolovač
- tester
- 2 skrutkovače
- 20 konektorov RJ45
- 20 gumených krytov
Stav | Nové |
Výrobca | Inna (Gemson) |
Hmotnosť produktu s obalom | 1 kg |
Kód výrobcu | IZN001 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac