Selfie lampa na telefón, RING, LED, RING
Kód tovaru: 12877292447
Selfie lampa na telefón, RING, LED, RING
Kód tovaru: 12877292447
- Stav: Nové
- Značka: YouTab
- Kód výrobcu: Selfie001
- Model: XJ-01
- Príkon žiarovky/trubice: 3 W
- Zdroj svetla: LED
- Teplota farby: 6000 K
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,043 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Malé LED svietidlo namontované na telefóne umožňuje fotiť profesionálne fotografie bez nutnosti nastavovania klasickej sady fotografických lámp. S jeho pomocou si môžete jednoducho urobiť svoju vysnívanú selfie do svojho súkromného albumu alebo sociálnych médií!
◉ VLASTNOSTI PRODUKTU:✔ Farba: biela
✔ Teplota farby: 6000 K
✔ Výkon: 3W
✔ Materiál: plast
✔ Farba náteru: biela/ružová/modrá/čierna
✔ Inštalácia: klip
✔ Nabíjanie: micro USB (kábel je súčasťou balenia)
✔ Napätie: 5V
✅ Fotolampa pre Instagram: fotky sú hneď lepšie!Lampa namontovaná v hornej časti telefón vám umožní robiť profesionálne fotografie v pohodlí domova. Farebná teplota 6000K je skvelou alternatívou medzi teplým a studeným svetlom – svetlo vrhané lampou je biele, a teda najneutrálnejšie. Vyzerá sviežo, stimulujúco, zvýrazňuje make-up a odvádza pozornosť od nedokonalostí: na sociálnych sieťach neexistuje lepšia voľba.
Správne zvolená teplota svetla nie je všetko: používateľ môže tiež nastavte jeho intenzitu výberom z troch úrovní sýtosti. Prvý umožňuje robiť tie najprirodzenejšie fotografie, druhý - vytvára hru svetla a tieňa ako pri profesionálnej relácii, tretí - poskytuje jemné preexponovanie, podobné tomu, ktoré poskytujú výkonné reflektory pre javiskových umelcov. Svetlo nebolí oči a nebolí hlava.
✅ Svietidlo na telefón a ďalšie - neobmedzené možnosti využitia gadgetu!Lampa je tvarom a veľkosťou prispôsobená väčšine smartfónov - čo neznamená, že sa dá použiť len na fotenie. Gadget je ideálny pre videokonferencie na telefóne, tablete alebo notebooku: stačí ho pripevniť k fotoaparátu. Pripojený k palete očných tieňov vám tiež uľahčí nanášanie make-upu v slabo osvetlených miestnostiach.
Stav | Nové |
Značka | YouTab |
Kód výrobcu | Selfie001 |
Model | XJ-01 |
Príkon žiarovky/trubice | 3 W |
Zdroj svetla | LED |
Teplota farby | 6000 K |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,043 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac