VZDELÁVACIA PODLOŽKA INTERAKTÍVNA OBOJSTRANNÁ SKLADACIA XXL 5v1 NUKIDO VEĽKÁ ZADARMO
Kód tovaru: 12817800802
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 730100
- Vek dieťaťa: 0+
- Značka: Nukido
- Hrdina / rozprávka: Nevyplnené
- Pohlavie: Chlapci, Dievčatá
- Vyrobené z materiálu: Pena, Tkanina
- Efekty: Nevyplnené
- Certifikáty a schválenia: CE, EN 71
- Výška produktu: 50,5 cm
- Šírka produktu: 136 cm
- Hĺbka produktu: 96 cm
- Dominantná farba: Odtiene modrej
- Hmotnosť produktu s obalom: 1,5 kg
- Stav balenia: Originál
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Názor:⭐⭐⭐⭐⭐
- 3 senzorické vrecká
- ZADARMO! Podložka na hranie kukadiel
- ľahko umývateľná a príjemný na dotyk materiál
- možnosť rozloženia podložky v mnohých kombináciách,
- b>
- 7 multifunkčných, originálnych hračiek, vankúš ZDARMA
- spĺňa prísne európske bezpečnostné normy, má certifikát CE a EN71 -1, EN71-2, EN71-3 testy.
Nukido - nová značka zameraná na detské potreby
Značka Nukido bola vytvorená s cieľom poskytovať produkty pre deti, boli nielen pekné, ale aj funkčné a estetické. Vykonali sme množstvo testov prototypov, aby sme sa uistili, že podložka, ktorú dostanete, splní vaše očakávania.
Podložku vyvinul dizajnér z Akadémie výtvarných umení v Gdansku. Špecializuje sa na vizuálnu komunikáciu s bohatými skúsenosťami s realizáciou produktov určených pre najmenších.
Tak veľké že to bude fungovať aj pre dvojičky
AKO ZABEZPEČIŤ NAJVYŠŠÍ KOMFORT?
vyvýšené strany ????intuitívne! rúčky ???? suché zipsy ???? odnímateľné a nastaviteľné hračky a čelenky ???? vankúšik na ležanie na bruško súčasťou balenia ????
Kráľovstvo zvierat - dvojité- obojstranná podložka
▶ Podložka Nukido je kombináciou bezpečného priestoru na hranie s neoceniteľným vplyvom na motorický vývoj dieťaťa už od prvých dní.
Jeden produkt, veľa možností
- podložka je obojstranná,
- veľmi jednoduchá a rýchla montáž,
- všetky prvky môžu byť voľne usporiadané,
- veľká veľkosť - poskytuje komfort a pohodlie
- keď vaše dieťa vyrastie, podložka bude fungovať ako koberček
ZADARMO, mäkký vankúš!
Zadná strana vankúša je vyrobená z látky v štýle minky, je mimoriadne mäkká a príjemná. Vy môže pripevniť hračky na vankúš. Uši koaly šuštia
ZADARMO!!!! Podložka na schovávačku!
A-KU-KUje obľúbená a jedna z prvých hier bábätiek. Vďaka špeciálne navrhnutej podložke pomôžete vášmu dieťaťu pochopiť, že veci stále existujú, aj keď ich nevidíte.
Nukido sa stará o potreby detí a venuje pozornosť každý detail b> a štádium kognitívneho vývoja dojčiat.
Vedeli ste, že...
...dvojmesačné bábätko má rado pozri sa na seba do zrkadla? Štádiá vývoja vášho dieťatka možno vysledovať tak, že ho budete sledovať, ako sa hrá v zrkadle, a preto sme ich zaradili medzi hračky!
Aby sme zachovali najvyššie kvalita a ochrana zrkadlo pred poškriabaním Počas prepravy je chránené fóliou, ktorú je potrebné pred použitím odstrániť. Zrkadlo je vyrobené z nerozbitného materiálu.
Vývoj a zábava!
Pevne všité vrecká, do ktorých môžete vložiť fotografie, kresby alebo akékoľvek obrázky. Súprava obsahuje 4 ilustrácie, ktoré si môžete vystrihnúť z obalu - ekológia a praktickosť v jednom.
Ak potrebujete ďalšie ilustrácie, môžete si ich stiahnuť obrázky pripravené spoločnosťou Nukido na tlač na vašej domácej tlačiarni!
www.globalincome.pl/dokumenty/Nukido-Cards.pdf
Vedeli ste, že...
...trojmesačné bábätko začína samo uchopovať predmety? Už vtedy si rozvíja koordináciu oko-ruka, a preto je dôležité poskytnúť mu veľa podnetov v tomto období.
Preto na podložku pripevňujeme multifunkčné hračky, ktoré môžete zavesiť na hrazdičky - nechajte niečo hrkotať, zvoniť, alebo niečo šušťať! Súčasťou hračiek je dokonca aj pískacia hračka - vtáčik a hviezda!
Jedna z najväčších podložiek na trhu:
- pevná, bezpečná a ergonomicky navrhnuté,
- značka: Nukido,
- materiál: mäkký minky a polyester, extrémne jednoduché čistenie
- súprava obsahuje : podložku, 5 stien, 2 mašle, podložku na vykúkanie, 7 multifunkčných hračiek vrátane vankúša na ležanie na bruchu,
- produkt v súlade s normou EN71 , CE označenie hračiek
Podložka rastie s dieťaťom - môže sa stať miestom pre hračky
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 730100 |
Vek dieťaťa | 0+ |
Značka | Nukido |
Hrdina / rozprávka | Nevyplnené |
Pohlavie | Chlapci, Dievčatá |
Vyrobené z materiálu | Pena, Tkanina |
Efekty | Nevyplnené |
Certifikáty a schválenia | CE, EN 71 |
Výška produktu | 50,5 cm |
Šírka produktu | 136 cm |
Hĺbka produktu | 96 cm |
Dominantná farba | Odtiene modrej |
Hmotnosť produktu s obalom | 1,5 kg |
Stav balenia | Originál |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
niekedy pokryvkáva
Zobraziť viac