Eveline Samoopaľovacia hmla na tvár a telo 5v1
Kód tovaru: 12578919050
Eveline Samoopaľovacia hmla na tvár a telo 5v1
Kód tovaru: 12578919050
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: 86167
- Značka: Eveline Cosmetics
- Účel: Na tvár a telo
- Typ pleti: Každá
- Druh: Hmla
- Produkt neobsahuje: PEG
- Kapacita: 150 ml
- Balenie: Rozprašovač
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
- Názov farby podľa výrobcu: EVELINE
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,2 kg
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Brazílsky TELOVÝ LUXUSNÝ SAMOopaľovací hmla NA TVÁR A TELO 5V1 150ml
Dáva efekt brazílskeho opálenia. To všetko bez šmúh a už po prvej aplikácii. Prípravok sa navyše vyznačuje exotickou, povzbudzujúcou vôňou.
LUXUSNÁ SAMOOPALOVACIA HMOLA NA TELO A TVÁR dáva efekt pekného opálenia, bez zafarbenia a šmúh už po prvej aplikácii. Účinok pretrváva na pokožke až 7 dní. Vďaka modernej technológii PureTan produkt rýchlo preniká do pokožky a dodáva pokožke jemné brazílske opálenie. Vďaka systematickému používaniu hmly môžete mierne stmaviť tón pleti. Produkt je navyše obohatený o rastlinné extrakty - olej z vlašských orechov, guarana a olej z ružového korenia. Týmto spôsobom hydratuje, regeneruje a vyživuje pokožku tváre a tela. Produkt má jemnú, zamatovú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva.
Účinky:
-Efekt prirodzeného brazílskeho opálenia už po prvej aplikácii.
-Intenzívna hydratácia pokožky tváre a tela.
-Hĺbková regenerácia a dlhotrvajúca výživa pokožky.
-Dodanie hladkosti pleti a jej osvieženie SELFZILIAN. ING MIST FOR THE BODY ŁA je určený pre majiteľov svetlej a strednej pleti. Poskytuje okamžitý efekt brazílskeho opálenia a zároveň hydratuje a vyživuje pokožku.
Zloženie:
Aqua (voda), dihydroxyacetón, propylénglykol, C12-13 Pareth-9, PEG-12 Dimethicone, Erytrulóza, G-polymér, Pentyl-Colryl-Butylén-Glyl Výťažok zo semien nia Cupana, voda Cocos Nuci fera, glycerín, ovocná šťava z kokosových orechov, metylsilanol acetyltyrozín, arganový olej polyglyceryl-6 estery, ovocný olej Mauritia Flexuosa, olej zo semien Bertholletia Excelsa, Schinus Terebinthifolius, olej zo semienok benzthifolia, ehexyl- benzén draselný, Ehexyl- glycerín sodný ine, limonén, hexyl cinnamal, kumarín, alfa-izometyl ionón.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | 86167 |
Značka | Eveline Cosmetics |
Účel | Na tvár a telo |
Typ pleti | Každá |
Druh | Hmla |
Produkt neobsahuje | PEG |
Kapacita | 150 ml |
Balenie | Rozprašovač |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
Názov farby podľa výrobcu | EVELINE |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,2 kg |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
- dlhšia doba dodania
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac