Mini pumpa na hustenie pneumatík kompresora, 4000 mAh
Kód tovaru: 12443990202
Mini pumpa na hustenie pneumatík kompresora, 4000 mAh
Kód tovaru: 12443990202
- Stav: Nové
- Značka: inna (xiaohongren)
- Kód výrobcu: Gdiandongdaqibeng669
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Prenosný vzduchový kompresor 150 PSI 4000mAh prenosný vzduchový kompresor vstavaný 4000mAh pohotovostná doba až 3 mesiace dlhá životnosť. Pri nafukovaní netreba pripájať nabíjací kábel, dá sa nafúknuť kdekoľvek. Táto mini elektrická hustilka pneumatík má maximálny tlak 150 psi, nahustenie pneumatiky podľa veľkosti nafukovačiek trvá len 24 minút. Dokáže nafúknuť pneumatiky rýchlejšie ako iné výkonné ručné vzduchové kompresory. Prednastavený tlak a automatické vypnutie vzduchovej pumpy s vylepšeným unikátnym veľkým LCD displejom, ktorý dokáže jasne zobraziť aktuálne hodnoty tlaku v pneumatikách. Elektrická hustilka pneumatík sa ľahko používa, iba 3 kroky zapnite prednastavený tlak a spustite hustenie. Automatické vypnutie pri dosiahnutí nastaveného tlaku zaisťuje bezpečné a spoľahlivé používanie. 4 voliteľné jednotky vrátane PSI KPA KGCM2, môžete nastaviť vhodnú jednotku na prispôsobenie kľúča rôznym potrebám. Režim trojitého chladenia Režim trojitého chladenia, ktorý zvyšuje rýchlosť chladenia na 99. Odvádzanie tepla zo sieťoviny je mimo vzduchového čerpadla, aby sa zväčšila oblasť odvádzania tepla. Vnútorný špirálový ventilátor urýchľuje prúdenie vzduchu a odvod tepla. Celokovová tlaková fľaša pracuje stabilne bez otrasov počas čerpania a tlaku. Dajte zbohom vysokým teplotám a zabráňte horúcim rukám. Jeden kľúčový spínač 3 režimy hustenia Mini elektrický hustič pneumatík je možné prepínať medzi 3 režimami hustenia motocyklového auta a guličky. Môžete si vybrať požadovaný režim hustenia, je to veľmi pohodlné, aj keď nepoznáte štandardný tlak v pneumatikách, môžete jednoducho použiť pumpu na hustenie pneumatík, aby vyhovovali vášmu každodennému použitiu. LED svetlo sa automaticky zapne pri nafukovaní poskytuje až 7 hodín nepretržitého svietenia a 80 lúmenov, jednoduché prenášanie a široké využitie Prenosná hustilka pneumatík je malá, ľahká, ľahko sa prenáša a šetrí miesto. Ideálne na uloženie v taške do auta alebo kdekoľvek inde. na cestách, aby vám pomohla kedykoľvek a kdekoľvek, mini pumpa na pneumatiky je vybavená 3 rôznymi tryskami, ktoré sú vhodné pre typy bicyklov, ako sú pretekárske horské bicykle BMX alebo EBikes. Používa sa tiež pre motocykle, autá, plávacie kruhy a iné nafukovacie zariadenia.
Stav | Nové |
Značka | inna (xiaohongren) |
Kód výrobcu | Gdiandongdaqibeng669 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Ďakujem.
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac