Lepidlo BONIFIX PSA na teplú inštaláciu okenných pások
Kód tovaru: 12357196049
Lepidlo BONIFIX PSA na teplú inštaláciu okenných pások
Kód tovaru: 12357196049
- Stav: Nové
- Druh: Iné
- Značka: Bochem
- Kód výrobcu: Bonifix PSA
- Kapacita: 500 ml
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Bonifix PSAje jednozložkový základný náter a kontaktné lepidlo na báze syntetického kaučuku v aerosóle. Zvyšuje priľnavosť butylových a bitúmenových pások. Vyznačuje sa schopnosťou pracovať pri negatívnych teplotách.
Kapacita 500ml x 12 kusov.
APLIKÁCIA
- Ako základný náter sa používa na:
- prípravu poréznych a neporéznych stavebných povrchov (betón, pórobetón, tehla , omietka, kov, drevo, drevotrieska, sklo , PVC, PUR, PE, PP) pred lepením okenných pások
- poskytuje vynikajúcu pevnosť spoja pre butylové, bitúmenové, gumové a akrylové lepidlá.
- Ako lepidlo sa používa na spájanie materiálov ako:
- parotesná fólia, EPDM membrány
- korok, papier, lepenka, sklolaminát, omietka, látka, drevo, drevotrieskové dosky, minerálna vlna a mnohé ďalšie.
Nevhodné na použitie na:
- polystyrén, EPS, XPS, teflón
p>
Lepidlo má vlastnosti samolepiace.
VÝHODY PRODUKTU
- Uľahčuje aplikáciu okenných pások
- Uľahčuje nanášanie okenných pások
- Dobrá priľnavosť ku stavebným materiálom
- Možno aplikovať na jednu stranu ako základný náter
- Vysoký obsah sušiny Vysoká obsah sušiny
- Vynikajúci výkon Vynikajúci výkon
- Odolnosť proti vlhkosti Odolnosť proti vlhkosti
- Jednoduchá aplikácia Jednoduchá aplikácia
- Neobsahuje toluén a metylénchlorid
AKO POUŽÍVAŤ
Pred použitím nádobu s lepidlom niekoľkokrát pretrepte. BONIFIX PSA by mal mať teplotu nie nižšiu ako 15°C, ale aplikáciu je možné vykonať pri -50 ÷ +35°C. Spojované povrchy musia byť suché, odmastené, vyčistené a zbavené prachu.
Prostriedok nastriekajte rovnomerne v tenkej vrstve na jeden alebo oba povrchy, ktoré sa majú spojiť; v závislosti od typu aplikácie (základný náter alebo lepenie). Vrstvy produktu nanášajte tak
, aby sa prúdy navzájom spojili. Pri príprave povrchu pred lepením okenných pások: naneste základný náter z jednej strany na povrch stavebných materiálov, počkajte 15-60 sekúnd, prilepte okennú pásku a rovnomerne pritlačte, napríklad valčekom.
V prípade lepenia: BONIFIX PSA naneste na obe lepené plochy tak, aby pri spájaní materiálov mal jeden prvok nanesené lepidlo vertikálne a druhý horizontálne (vrstvy lepidla by sa mali v spoji navzájom krížiť). V prípade savých povrchov a materiálov (napr. drevovláknitá doska) aplikujte lepidlo dvakrát. Pripojte lepené prvky a rovnomerne stlačte. Použitie lisu, valcovania alebo kladiva výrazne zlepšuje pevnosť spoja. Pre zvýšenie pevnosti zvaru sa odporúča hladké povrchy spájaných prvkov zdrsniť a kovové povrchy zbaviť hrdze a opieskovať. Spoj nadobudne plnú pevnosť po 48 hodinách.
ČISTENIE
Čerstvé nečistoty z náradia a chemicky odolných materiálov odstráňte acetónom alebo benzínom. Vytvrdnuté lepidlo je možné odstrániť iba mechanicky
Viac informácií o produkte nájdete v technickom liste produktu priloženom na záložke nižšie - Ďalšie informácie -> Produktový list.pdf
Zakłady Chemiczne Bochem Sp. z o. o. je jedným z najväčších výrobcov priemyselných lepidiel v Poľsku, založený v roku 1991. V roku 2014 bol Bochem začlenený do štruktúr Soudal Group. Popredné postavenie na domácom trhu si vydobyla vďaka kvalitným výrobkom, pravidelne vykonávanej výskumnej a vývojovej činnosti, využívaniu nových technológií vo výrobných procesoch a prispôsobovaniu ponuky potrebám zákazníkov.
Bochemvyrába lepidlá pre mnohé priemyselné odvetvia, vrátane čalúnnictva, nábytku, obuvi, kože, automobilového priemyslu a gumárenstva, lepidlá pre stavebníctvo a sektory dokončovania interiérov, ako aj špecializované lepidlá. Je tiež popredným poľským výrobcom modifikovaných škrobov.
V NAŠICH AUKCIÁCH NÁJDETE KOMPLETNÚ PONUKU LEPIDIEL BOCHEM!
Stav | Nové |
Druh | Iné |
Značka | Bochem |
Kód výrobcu | Bonifix PSA |
Kapacita | 500 ml |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac