Dr.HEDISON očné gélové vankúšiky proti vráskam, hydratačné, 60 ks
Kód tovaru: 12253156576
Dr.HEDISON očné gélové vankúšiky proti vráskam, hydratačné, 60 ks
Kód tovaru: 12253156576
- Stav: Nové
- Typ pleti: Pre všetky typy pokožky
- Podľa určenia: Proti starnutiu
- Druh: Gél
- Produkt neobsahuje: Parabény
- Veľkosť: Produkt v plnej veľkosti
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Hlavné výhody:
✔️Ochrana proti vráskam Vďaka koncentrovanej ampulke s obsahom hydrolyzovaného kolagénu a betaínu sa náplasti účinne predchádza tvorbe vrások, posilňuje štruktúru pleti a zlepšuje ju elasticita.
✔️Rozjasnenie pleti vďaka rastlinným výťažkom, ako je levanduľa a bergamot. Zlepšený tón pleti, zdravý a žiarivý vzhľad zaručený.
✔️Výživa a hydratácia. Kyselina hyalurónová, arganový olej a výťažok z harmančeka a mäty hĺbkovo hydratujú a vyživujú pokožku, udržiavajú ju jemnú a hladkú.
✔️Upokojuje a upokojuje pokožku vďaka frézii, rozmarínu a výťažkom z harmančeka. Náplasti majú upokojujúci účinok, redukujú podráždenie a začervenanie, ideálne pre citlivé očné partie.
✨Prečo sa oplatí zvoliť očné vankúšiky Dr.HEDISON?✨
Dr. HEDISON Returning Eye Patch sú luxusné náplasti na oči určené pre komplexnú starostlivosť o jemnú pokožku pod očami. Vďaka inovatívnej hydrogélovej receptúre vločky poskytujú maximálnu hydratáciu a ochranu. Bezproblémovo priľnú k pokožke a zostávajú na svojom mieste, aby doručili koncentrované aktívne zložky.
Hlavné zložky:
⭐️Hydrolyzovaný kolagén: Ľahko sa vstrebáva pokožkou, zvyšuje jej elasticitu a pevnosť, zabraňuje tvorbe vrások.
⭐️Kyselina hyalurónová: známa svojimi hydratačnými vlastnosťami, intenzívne hydratuje pokožku, zabraňuje vysušovaniu.
⭐️Betain: Prírodná hydratačná zložka, ktorá chráni pokožku pred stratou vlhkosti.
⭐️Arganový olej b>: Bohatý na vitamíny a antioxidanty, vyživuje a regeneruje pokožku.
⭐️Zlatý púder: Zlepšuje tón pleti a dodáva jej zdravý vzhľad. žiarivosť.
⭐️6 rastlinných extraktov: levanduľa, bergamot, mäta pieporná, frézia, harmanček a rozmarín – tieto prírodné zložky chránia, upokojujú a vyživujú pokožku.
Ako používať:
Po dôkladnom vyčistení pleti priložte pod každé oko tampón. Použite priloženú špachtľu. Nechajte pôsobiť 15 – 20 minút. Po vybratí vankúšika jemne vmasírujte zvyšný gél do pokožky.
Pre dodatočný chladivý a osviežujúci účinok vložky uložte do chladničku pred použitímb>. Chladivé vankúšiky nielen príjemne schladia jemnú pokožku pod očami, ale znížia aj opuchy a tmavé kruhy.
Kapacita: 1,4 g x60
Výrobca: Dr.HEDISON
Vyrobené v Kórei
Stav | Nové |
Typ pleti | Pre všetky typy pokožky |
Podľa určenia | Proti starnutiu |
Druh | Gél |
Produkt neobsahuje | Parabény |
Veľkosť | Produkt v plnej veľkosti |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac