K2 SADA NA UMÝVANIE ČALÚNNÍKA KEFY S HUBKOU TAPIS
Kód tovaru: 12247541519
K2 SADA NA UMÝVANIE ČALÚNNÍKA KEFY S HUBKOU TAPIS
Kód tovaru: 12247541519
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 5000 ml
- Výrobca: K2
- Katalógové číslo výrobcu: M126
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- K2 TAPIS 5 L M126
- K2 BRILL D7050
- Kefka K2 Auron G450
- K2 MAGIC SPONGE K290x 2 KS
Čistič čalúnenia p>
K2 TAPIS je čistič na čalúnenie, ktorý je odolný voči nečistotám. Dokonca aj silne zaschnuté škvrny budú účinne odstránené. K2 TAPIS preniká hlboko do štruktúry tkanín a navracia čisteným povrchom ich prirodzenú farbu.
Vzhľadom na to, že K2 TAPIS má konzistenciu peny, dokáže preniknúť do čisteného povrchu na dlhú dobu, pričom zostáva na mieste a zadržiava rozbité nečistoty na povrchu.
Môže byť použitý na profesionálne čistenie prírodného a plastového čalúnenia, kobercov, obuvi a iných látok.
Ako použitie:
- Pred použitím pretrepte.
- Produkt vyskúšajte na nenápadnom mieste.
- Nastriekajte na čistený povrch.
- Chvíľu nechajte, aby sa špina rozložila. li>
- Odstraňujte roztok s odstránenými nečistotami pomocou vlhkej handričky z mikrovlákna alebo vysávača.
Kefka na vŕtačku
Kefka na vŕtanie K2 Brill je profesionálna, kvalitná kefa na čistenie čalúnenia. Dá sa namontovať na vŕtačku alebo skrutkovač bez použitia dodatočného adaptéra. Umožňuje rýchle a jednoduché čistenie silne znečistených povrchov s minimálnou námahou zo strany používateľa.
Je vybavený mäkkými, flexibilnými, syntetickými štetinami zaisťujúcimi bezpečnosť čistených povrchov. Plastová základňa eliminuje riziko deformácií a prasklín.
Špeciálne zvolená štruktúra štetín zaisťuje úplnú bezpečnosť pre čistený materiál a negatívne neovplyvňuje ani tie najjemnejšie tkaniny. Nespôsobuje žmolkovanie.
Kefka K2 Brill je vyrobená z materiálov najvyššej kvality. Je vysoko odolný voči chemikáliám, čo výrazne predlžuje jeho životnosť. Plastová základňa eliminuje problém s praskaním v dôsledku navlhnutia kefy, ku ktorému dochádza v konštrukciách s drevenou základňou.
Dá sa použiť namokro aj za sucha, ideálne napríklad na odstraňovanie piesku z čalúnenia. Je skvelá aj na čistenie plastov.
Priemer kefy: 10 cm
Dĺžka kefy: 2,5 cm
Rukoväť: ¼" šesťhranná
Tvrdosť: mäkká
Použitie: Okrem iného na čalúnenie, autokoberce, podlahové krytiny, obloženie kufra, plasty a iné ako automobilové aplikácie. umývanie kobercov, obloženia, čalúnenia stoličiek atď.
Vyskúšajte kefu K2 Brill a vyčistite čalúnenie s minimálnou námahou.
Kefka K2 AuronK2 AURON BRUSH je mäkká kefa na čistenie koženého čalúnenia alebo materiálu. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Dokonale čistí nečistoty a dostáva sa do všetkých kútov pokožky. Nepoškodzuje povrch kože a nezanecháva šmuhy.
Na čistenie kože použite prípravok K2 Auron Cleaner, v prípade silného znečistenia prípravok K2 Auron Cleaner Strong. Na čistenie látkového čalúnenia použite K2 Tapis
Ako používať:
Čistenie kože
Naneste penu na kefu a krúživými pohybmi čistite povrch. Po nanesení prostriedku umyte kefu pod tečúcou vodou a nechajte samovoľne vyschnúť.
Čistenie látkového čalúnenia
Nastriekajte na kefu alebo na čistený povrch a vyčistite čalúnenie krúživými pohybmi.
K2 MAGIC SPONGEMelaminová špongia
Extrémne všestranná a super účinná melamínová špongia určená na odstraňovanie náročných nečistôt bez použitia čistiacich prostriedkov. Vďaka svojej jedinečnej štruktúre odstraňuje nečistoty ako guma vymazávajúca ceruzku zo zápisníka. Nevyžaduje použitie chemikálií, takže je perfektná na čistenie povrchov citlivých na čistiace prostriedky.
Melaminová špongia K2 je ideálna na čistenie plastových, sklenených, vinylových a kožených čalúnených prvkov v interiéri auta. Spoľahlivý pri odstraňovaní ťažko čistiteľných nečistôt na tvrdých povrchoch. Ľahko odstraňuje nečistoty z materiálov s poréznym povrchom.
V aute je ideálny na čistenie okrem iného: všetky plasty vo vnútri auta vrátane palubnej dosky, stĺpikov, lišt, výplní dverí, prahov a ráfikov, vonkajších plastov, koženého čalúnenia, okien.
Mimo automobilového priemyslu je vhodný na čistenie zafarbených pohárov, nerez oceľ, podlahové povrchy, laky, plasty, sklo, nábytok a kúpeľňové doplnky, kuchynské skrinky, obuv, obklady, steny a mnohé iné. Odstraňuje zdanlivo trvalé stopy a nečistoty zanechané pastelkami, fixkami a atramentom.
Odolný. Neláme sa. Nerozbije sa. Nedrolí sa.
Veľkosť: 6 x 10 x 2 cm
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 5000 ml |
Výrobca | K2 |
Katalógové číslo výrobcu | M126 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
chýba platba kartou
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac