USB 2.0 kábel pre Lindy 36641 DAC tlačiareň 1m
Kód tovaru: 12202290627
USB 2.0 kábel pre Lindy 36641 DAC tlačiareň 1m
Kód tovaru: 12202290627
- Stav: Nové
- Dĺžka kábla: 1 m
- Kód výrobcu: 36641
- Výrobca: Lindy
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Hlavné prvky:
- Vynikajúci výkon a spoľahlivý dizajn kábla
- Kábel USB 2.0 typu A-B.
- Podporuje rýchlosť prenosu dát až do rýchlosti 480/480 konektora ABS> kryt M kontakty
- Dvojitý tienený kábel, kvalitné pocínované medené drôty odolné voči korózii
Cromo Line USB 2.0 káble typ A-B od nemeckého výrobcu, vysokovýkonný kábel Lindy com a efektívny prepojovací kábel. s atraktívnym vzhľadom.
Káble Cromo Line USB 2.0 sú dvojito tienené a majú pocínované medené vodičei, čo zaisťuje najvyšší výkon a odolnosť proti korózii. Vysoko kvalitné Zlaté kontakty a konektory Zaistite, aby boli podporené bezstratové prenos signálu a maximálna spoľahlivosť. .
Technické špecifikácie:- Konektor A: USB 2.0 TYP A ZOBRAZENIE Mužského
- konektor B: USB 2.0 TYPE B Muž
- Materiál na bývanie: Chrómovaný chróm, ABS
- Connector: 1 um. XDXH:
- ANS: 16 x 35 x 8,3 mm
- B: 11,8 x 35 x 10.2mm
- Dĺžka: 1M
- Štandard: USB 2.0
- Typ: Round
- Materiál: Konzervovaná meď
- Vodič Prierez: 24/28awg
- Shielding: 85% medený Braid
- Koncový polomer: 55 mm
- Prevádzková teplota: -20 ° C - 80 ° C
- Teplota skladovania: -25 ° C - 85 ° C
CROMO Line z LINDA je Artistické videnie a premieňala do Technická realita . Ideálne na použitie v profesionálnych, kreatívnych a komerčných AV aplikáciách, kde je nevyhnutná vysoká úroveň výkonu a dizajnu. Cromo Line používa jedinečné chrómované puzdro vyrobené z vysoko kvalitného materiálu ABS s pozlátenými kontaktmi a konektormi, ktoré zaisťuje kombináciu výkonu a umenia.
Lindy je globálnym lídrom v oblasti AV a IT pripojenínemecká spoločnosť, ktorá stanovuje nové štandardy pripojenia už od 1932. Jej portfólio zahŕňa najmodernejšie riešenia, ktoré spĺňajú globálne štandardy. Okrem obrovských technologických zariadení, aby mohli plniť svoje poslanie, dodržiavajú zásadu - že každé spojenie musí byť efektívne, spoľahlivé a najvyššej kvality.
Stav | Nové |
Dĺžka kábla | 1 m |
Kód výrobcu | 36641 |
Výrobca | Lindy |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac