K2 SATINA PRO INTERIÉROVÝ OBLIEK SUNSET FRESH 5L
Kód tovaru: 12171711553
K2 SATINA PRO INTERIÉROVÝ OBLIEK SUNSET FRESH 5L
Kód tovaru: 12171711553
- Stav: Nové
- Výrobca: K2
- Kapacita balenia: 5000 ml
- Katalógové číslo výrobcu: D5015
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Predmet: K2 Detailer cockpit dress
- Ponuka sa vzťahuje na (množstvo): 1 kus
- Katalógové číslo: K2 D5015
- Stav: Pôvodný tovar, úplne nový a zabalený
Technické informácie o D5015
- Kapacita [ml]: 5000
- Typ vône: Sunset Fresh
Jemné spojenie dvoch svetov. Tam, kde lesk končí a matný nezačína - tam je Satina s jemným, jemným a kráľovským povrchom.
K2 SATINA PRO je prípravok na starostlivosť o plasty vo vnútri auta. Obnovuje pôvodný vzhľad a poskytuje jemný, nenápadný efekt mierneho stmavnutia a zvýraznenia farby. Dokonale zdôrazňuje textúru a štruktúru materiálu a dáva do popredia to najkrajšie. Ošetrené povrchy v dôsledku kontaktu s prípravkom získajú saténový vzhľad, bez nadmerného lesku alebo mastného povlaku. Interiérový obklad K2 SATINA PRO je ideálny pre starostlivosť o všetky druhy plastov, vinylu a gumy.
Nezvyčajné zloženie bolo obohatené o starostlivo vybrané antistatické prísady, ktoré obmedzujú hromadenie prachu a nečistôt. Sprievodná pevná bariéra UV filtrov chráni interiér auta pred znehodnotením. Práve vďaka nej si ušľachtilé materiály používané v moderných interiéroch áut dlhšie zachovávajú svoj pôvodný atraktívny vzhľad a starnú pomalšie.
K2 SATINA PRO je k dispozícii aj vo verzii bez parfumácie pre interiéry automobilov, ktoré už obsahujú vodičovu obľúbenú vôňu. Verzia bez vône nezasahuje do vonných tónov už prítomných v aute a nemieša sa s nimi, takže čuchová sféra zostáva nezmenená.
Spôsob použitia:
- Nastriekajte priamo na čistený povrch alebo priamo na mikrovlákno, napr. K2 MOLI.
- Produkt rozotrite a utrite mikrovláknom.
OE kódy / Porovnávacie čísla / Alternatívne čísla
- K2 D5015
Vyberte si diely podľa katalógu TecAlliance, ASO VIN katalóg
V jednom modeli auta môžu byť rôzne varianty daného dielu. V prípade neistoty o správnom výbere dielov sa odporúča overiť podľa číslo VIN
Stav | Nové |
Výrobca | K2 |
Kapacita balenia | 5000 ml |
Katalógové číslo výrobcu | D5015 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac