Kraina Tuptusia, škrupinový pelech pre králika, domček, pelech pre králika, L
Kód tovaru: 12014285658
Kraina Tuptusia, škrupinový pelech pre králika, domček, pelech pre králika, L
Kód tovaru: 12014285658
- Kód výrobcu: HRLM2
- Farba: Zelená
- Obchodné meno: Mušľový pelech pre králiky
- Značka: Kraina Tuptusia
- Druh: Domček
- Hĺbka produktu: 43 cm
- Šírka produktu: 43 cm
- Ďalšie vlastnosti: Možné prať v práčke
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
XL škrupinová posteľ s vystuženou prednou časťou
Kolekcia Romantic Corner
Úkryt pre najnáročnejších
To nebude môcť žiadny králik ľahostajne prejsť popri tejto posteli. Naša škrupina je kombináciou tých najlepších materiálov s pohodlným dizajnom.
Farebná, no decentná úprava a najkvalitnejšie materiály, ktoré obaľujú drobné labky, sú len prvé prvky, ktoré k nej upútajú vašich domácich miláčikov.
Vytvorili sme ulitu pre zvieratá, ktoré milujú odpočinok na tmavom a bezpečnom mieste, ale nemusia byť nevyhnutne pochované. Výstuha všitá do prednej časti postele udržuje škrupinu tvar.
- Rozmery: priemer cca 43 cm, výška vstupu cca 24 cm
- Výplň: poťahová látka
- Materiál: Zamat na čalúnenie s potlačou, zamat na čalúnenie prešívaný, vodeodolný polyester
- Prešívaný materiál je pokrytý hydrofóbnou vrstvou
- ZADARMO vankúše
- Šité čalúnnické nite
- Možnosť prať v práčke na nízkych teplotách (najlepšie použiť program na ručné pranie), nechlórovať a nesušiť v sušičke
- Elastická výstuž všitá do predná strana výrobku a vnútro
Pohodlné, mäkké materiály
Na ušitie postele sme použili kvalitný materiál - Velvet - používaný pri výrobe elegantného nábytku pre ľudí. V prvom rade je mimoriadne príjemná na dotyk a potlač zostáva bez problémov aj po mnohých praniach.
Sen v oblakoch
Chcete pre svojich miláčikov to najlepšie a radi ich rozmaznávate? Nie je sa za čo hanbiť – tento pocit poznáme aj my!
Naše logo sme vytvorili s ohľadom na takýchto malých „aristokratov“. Odpočinkom vo vnútri sa hlodavce a ježkovia môžu cítiť, ako keby spali na mäkkom, obklopujúcom, no trvanlivom oblaku. Nielenže sú jeho steny vyrobené z vyššie spomínaného materiálu Velvet, ale sú vyplnené aj poťahovou látkou.
Aby vám domček nespadol na hlavu
Vaše hlodavce či ježkovia nechcete mať dom na hlave...doslova? Je to pochopiteľné – niektorí psi sa radšej hrabú v sypkých materiáloch, iní zase oceňujú stabilitu a otvorený priestor. Práve s ohľadom na to posledné sme do striešky škrupiny všili zabezpečenú kosticu, ktorá si zachová svoj tvar. Preto je tento kus nábytku ako stvorený do terárií zakrpatených ježkov, ktoré majú problém nájsť si úkryt, ak ho niečo zakryje.
Vytvorte si doma romantický kútik!
My sme dokonale vedomý toho, že dôležitý je aj vzhľad výstavy alebo prehliadkového móla. Preto sme si dali záležať na konzistencii kolekcie. Ide o sériu produktov výhradne vyrobených z poťahových materiálov. Romantická kvetinová potlač v kombinácii s prešívaným materiálom určite zaujme. Mäkké vankúšiky obalia labky Vášho miláčika a dodajú mu luxus a pohodlie. Mnohé kusy nábytku z kolekcie možno použiť v klietkach, voliérach, teráriách a výbehoch.
Kolekcia obsahuje:
- domčeky v tvare kocky, najuniverzálnejšia skrýša, aj pre väčších domácich miláčikov,
- exkluzívne búdkypre zvieratá, ktoré si cenia najvyšší komfort,
- jednoduché, dvojité a hojdacie siete so suterénom, ktoré sú z nejakého dôvodu veľmi obľúbené,
- mäkké podložky do klietok, ktoré chránia pred zraneniami a poskytujú pohodlie jemné labky každého domáceho miláčika,
- prešívané vankúšepre tých, ktorí milujú odpočinok pod holým nebom,
- štvorcové postelektoré budú kradnúť srdce každého hlodavca , ježka, fretky či králika,
- polkruhové tunely, vytvárajúce priestor pre bezpečnú hru a oddych.
My predstavte niekoľko dôležitých tipov, ktoré vám a vašim domácim miláčikom pomôžu vychutnať si nový produkt bezpečným spôsobom.
- Zvykanie si na produkt: po zakúpení nového produktu pre hlodavca alebo králika, odporúčame, aby si váš maznáčik na túto položku postupne zvykol. V prvých dňoch nenechávajte zviera s novým prípravkom samé. Hlodavce a králiky môžu byť z nového produktu príliš nadšené, čo môže spôsobiť poškodenie materiálu.
- Dozor počas počiatočného obdobia: V prvých dňoch po uvedení produktu na trh, odporúčame, aby k nemu zviera malo prístup len pod vaším dohľadom. Pomôže to zabrániť nekontrolovanému hryzeniu a potenciálnemu zničeniu produktu.
- Akceptovanie rizika zničenia: Majte prosím na pamäti, že zakúpené produkty môže zviera poškodiť. Hlodavcami a králikmi je prirodzené hlodať, takže akýkoľvek materiál, aj ten najodolnejší, sa môže poškodiť.
- Materiály a bezpečnosť: nezabúdajte, že žiadne látky nie sú úplne odolné voči zuby hlodavcov a králikov. Látky, ktoré by mohli vydržať ich hryzenie, nie sú vhodné na šitie postelí alebo iných výrobkov, sú často tvrdé a nepohodlné pre zvieratá, neposkytujúVyžadujú tiež správnu cirkuláciu vzduchu a odvod vlhkosti a môžu sa tiež farbiť látkami nebezpečnými pre zvieratá. Preto sa zameriavame na pohodlie a bezpečnosť vašich domácich miláčikov, pričom vyberáme materiály, ktoré sú vhodné a bezpečné, no bohužiaľ nie sú plne odolné voči ohryzeniu.
Kód výrobcu | HRLM2 |
Farba | Zelená |
Obchodné meno | Mušľový pelech pre králiky |
Značka | Kraina Tuptusia |
Druh | Domček |
Hĺbka produktu | 43 cm |
Šírka produktu | 43 cm |
Ďalšie vlastnosti | Možné prať v práčke |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac