NEONAIL Hybrid Base MODELING BASE CALCIUM NEUTRAL RUŽOVÁ 7,2 ml
Kód tovaru: 11804265666
NEONAIL Hybrid Base MODELING BASE CALCIUM NEUTRAL RUŽOVÁ 7,2 ml
Kód tovaru: 11804265666
- Stav: Nové
- Značka: NEONAIL
- Druh: Základ
- Farba: Odtiene červenej a ružovej
- Názov farby podľa výrobcu: Neutrálna ružová
- Zbierka: Modelovacia báza vápnika
- Vlastnosti: Vitamín
- Produkt neobsahuje: DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica
- Kapacita: 7,2 ml
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Kód výrobcu: 8621-7
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- Značka: NEONAIL
- Názov farby: NEUTRAL PINK
- Kolekcia: Modeling Base Calcium
- Odtieň: Ružová
- Krytie: Krytie li>
- Konzistencia: Hrubá
- Povrch: Klasický
- Vytvrdzovanie: LED/ UV
- Kapacita: 7,2 ml
- Kód výrobcu: 8621-7
NEONAIL Hybrid BaseModeling Base Calcium NEUTRAL PINK
Vďaka prítomnosti farby nemusíte nanášať ďalší hybrid (okrem top, samozrejme)! Produkt je ideálny ako základ pre francúzsky alebo baby boomer. Ak sa však rozhodnete použiť farebný lak, podklad krásne zvýrazní jeho odtieň. Otestujte sa – zamilujte sa a starajte sa o svoje nechty! Vyberte si Neutral Pink base a každý bude potešený štýlom, ktorý ste vytvorili!
Modeling Base Calcium Collection
Objavte modelovací základný hybrid v krásnom odtieni ružovej – Neutral Pink! Zabezpečí Vám vysoký komfort pri aplikácii, no zároveň vnesie závan sviežosti do Vášho nechtového stylingu. Neutral Pink bude fungovať fenomenálne a splní všetky vaše očakávania – presvedčte sa sami!
Prečo si vybrať Neutral Pink?
- Prirodzená manikúra vďaka perfektne zvolenému odtieňu;
Prečo si vybrať neutrálnu ružovú? li>
- Skvelé krytie;
- Samonivelačné vlastnosti, vďaka ktorým ušetríte čas;
- Poskytuje úplnú kontrolu počas aplikácie;
- Samonivelačné vlastnosti, vďaka ktorým ušetríte čas. báza vám nebude stekať na kožičku;
- Možnosť rozšírenia a nadstavby až do 10 mm;
- Obsah vitamínu E, B5 a vápnika;
- Ideálne pre odfarbené nechtové platničky;
- Odolná manikúra v módnej farbe!
Aplikácia:
Verzia bez aplikácia farebného hybridného laku:
- Neht jemne zmatnite leštičkou, odstráňte vzniknutý prach a potom opláchnite Cleanerom.
- Naneste tenkú vrstvu MODELING BASE CALCIUM na pripravenú nechtovú platničku, vytvrdzujte v LED/UV lampe.
- Na prírodný necht a na šablónu (ak sa ju rozhodnete predĺžiť) naneste druhú, trochu hrubšiu vrstvu. Všetko vytvrdzujte v LED/UV lampe. Pre získanie správnej štruktúry nechtu je potrebné operáciu zopakovať.
- Po vytvrdnutí jemne odstráňte šablónu a nechty uhlaďte pilníkom so zrnitosťou 180. Vzniknutý prach odstráňte a potom umyte vatou vankúšik namočený v Cleaneri.
- Nakoniec naneste tenkú vrstvu TOP, vytvrdzujte v LED/UV lampe. Po vytvrdnutí zmyte lepivú vrstvu Cleanerom.
Verzia s aplikáciou farebného hybridného laku:
- Jemne zmatnite necht pomocou leštičky, odstráňte vzniknutý prach, potom opláchnite Cleanerom.
- Na pripravenú nechtovú platničku naneste tenkú vrstvu MODELING BASE CALCIUM, vytvrdzujte v LED/UV lampe.
- Na prírodný necht a na šablónu (ak sa rozhodneme ju predĺžiť) naneste druhú, trochu hrubšiu vrstvu. Všetko vytvrdzujte v LED/UV lampe. Pre získanie správnej štruktúry nechtu je potrebné operáciu zopakovať.
- Po vytvrdnutí jemne odstráňte šablónu a nechty uhlaďte pilníkom so zrnitosťou 180. Vzniknutý prach odstráňte a potom umyte vatou tampón napustený Cleanerom.
- Nanesieme vrstvový hybridný lak vo zvolenej farbe a vytvrdíme v LED/UV lampe (čím tmavšia farba, tým dlhší čas vytvrdzovania). Pre získanie hlbšej farby operáciu zopakujte.
- Nakoniec naneste tenkú vrstvu TOP a vytvrdzujte v LED/UV lampe. Po vytvrdnutí zmyte lepivú vrstvu Cleanerom.
Individuálne nastavenia monitora môžu spôsobiť, že farby viditeľné na fotkách budú vyzerať inak ako v skutočnosti.
Len na profesionálne použitie. Zabráňte kontaktu s pokožkou. Zabráňte kontaktu s očami. Pozorne si prečítajte návod na použitie. Ak sa vyskytne alergická reakcia, prerušte používanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zloženie:
Di-HEMA trimetylhexyl dikarbamát, HEMA, izobornylmetakrylát, acetátbutyrát celulózy, hydroxycyklohexylfenylketón, trimetylbenzoyl difenylfosfínoxid, oxid kremičitý, glykol HEMA-metakrylát, PEG-9 dimetakrylát, bis(metakryloyloxyetyl)fosfát, tokoferol, pantotenát vápenatý, +/- CI 77891, CI 77491, CI 75470>Ak sa vyskytnú nejaké rušivé symptómy.
Ak sa objavia nejaké rušivé príznaky.
, prestaňte používať a okamžite odstráňte produkt z nechtovej platničky.
Stav | Nové |
Značka | NEONAIL |
Druh | Základ |
Farba | Odtiene červenej a ružovej |
Názov farby podľa výrobcu | Neutrálna ružová |
Zbierka | Modelovacia báza vápnika |
Vlastnosti | Vitamín |
Produkt neobsahuje | DBP, Formaldehyd, Gáfor, Xylén, Toluén, TPHP, Formaldehydová živica |
Kapacita | 7,2 ml |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Kód výrobcu | 8621-7 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac