Lak Arboritec Compo Avenue 45 Polomatný 4,95L Cera
Kód tovaru: 11303178590
Lak Arboritec Compo Avenue 45 Polomatný 4,95L Cera
Kód tovaru: 11303178590
- Stav: Nové
- Značka: Arboritec
- Druh: Lak
- Kód výrobcu: 7330529219144
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Vitajte v našej aukcii pre:
ARBORITEC COMPO AVENUE 4,95 l
2-zložkové farby na báze na keramiku,
určený na priemyselné povrchy.
ARBORITEC COMPO AVENUE je švédsky polyuretán, 2- komponent, lak, na vodnej báze s prímesou keramiky. Bol vytvorený pre povrchy, ktoré sú veľmi zaťažované a vystavené silnému používaniu. Vďaka nanotechnológii, ktorú obsahuje, je mimoriadne odolný, dobre tečie a veľmi rýchlo schne. Z tohto dôvodu sa CompoAvenue odporúča najmä na priemyselné povrchy (reštaurácie, kancelárie, školy atď.).
Unikátna keramická nanotechnológia:
Nanotechnológia je veda o vytváraní materiálov v ultra malých nanometroch (až do šírky 1:100 000 ľudského vlasu). Používa sa na vytváranie nových, jedinečných produktov, ktoré fungujú lepšie a dlhšie. Arboritec v nanomierke pridáva do svojich lakov keramické častice, vďaka ktorým sa dokážu dostať aj tam, kam sa iné laky nedostanú. To sa premieta do hlbšej penetrácie, lepšej priľnavosti a v dôsledku toho aj bezkonkurenčnej pevnosti, trvanlivosti a odolnosti proti poškriabaniu.
Vlastnosti:
- Jednoduché na používanie. nanáša sa a dobre tečie;
- Extrémne odolný (ideálny na priemyselné povrchy);
- Rýchlo schne: po 2 hodinách je suchý, po 3 dňoch úplne vytvrdne;
- Šetrné k životnému prostrediu a zdraviu používateľov.
Tipy a príprava povrchu:
Povrch obrúste na holé drevo a vytvorte uistite sa, že je suchý a bez akejkoľvek kontaminácie. Teplota miestnosti, podlahy a laku by mala byť rovnaká a mala by sa pohybovať medzi 15-25oC. Počas a po nanášaní laku chráňte podlahu pred priamym slnečným žiarením a vypnite podlahové kúrenie. Vlhkosť v miestnosti by mala byť medzi 40% a 60%. Pri vysokých teplotách a nízkej vlhkosti pridajte do laku 2% Arboritec Extender. Lak neriediť. Vždy používajte Arboritec FirstCoat alebo Arboritec MiracleOil na lak Arboritec CompoAvenue podľa priložených pokynov. Dobre pretrepte a potom pridajte všetko Arboritec tužidlo. Pri množstvách menších ako 4,5 litra zmiešajte lak s tužidlom v pomere 1:10. Zmes dobre pretrepte asi 1 minútu, potom ju pred použitím nechajte 5-10 minút otvorenú. Lak by sa mal použiť do 4 hodín. Lak a tužidlo je možné zmiešať iba raz.
Aplikácia laku:
Lak CompoAvenue je možné nanášať valčekom (10 mm), a štetcom alebo vhodným aplikátorom. Odporúčaná metóda aplikácie je 2-3 vrstvy Arboritec CompoAvenue na jednu vrstvu Arboritec FirstCoat. V prípade potreby natretý povrch zmatnite medzivrstvami. Náradie ihneď po natretí umyte vo vode. Podlahu je možné zľahka použiť po 24 hodinách.
Starostlivosť:
Neumývajte podlahu, kým lak úplne nevytvrdne.
Na čistenie lakovaných povrchov podláh sa odporúča použiť Arboritec Cleaner Spray a na starostlivosť: Arboritec Refresher.
Skladovanie:
Skladujte na teplota 5-25oC;
Chráňte pred mrazom.
Účinnosť:
8-10 m2/liter
Čas schnutia:
Schne po 2-4 hodinách medzi vrstvami.
Úplné vytvrdnutie po 3 dňoch.
Schnutie medzi vrstvami fotografia je len ilustračná.
Stav | Nové |
Značka | Arboritec |
Druh | Lak |
Kód výrobcu | 7330529219144 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac