Plášť Kenda K1134 26x1,95/44-559 a duša 26 Black1
Kód tovaru: 11236051744
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: K1134
- Model: K1134
- Veľkosť kolies ("): 26
- Typ pneumatiky: Káblové
- Značka: Kenda
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
KENDA je výrobca pneumatík s viac ako 50-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví. Na pneumatikách tejto značky úspešne súťaží mnoho svetových konkurentov. V ponuke výrobcu nájdete každý typ plášťa na bicykel. Od produktov venovaných plášťom pre mestské bicykle, cez zjazdové až po cestné bicykle. Výrobcovia často volia pneumatiky KENDA na prvú montáž, kvôli vysokej kvalite spracovania.
Použitie univerzálneho dezénu so vzácnym blokom zaručuje vysokú priľnavosť v zákrutách na akomkoľvek teréne a mierny valivý odpor . Univerzálny MTB plášť s odolným dezénom. Vhodné pre mokré aj suché podmienky, blato, trávu, štrk, mokrú pôdu. Poskytuje veľmi dobrú trakciu v teréne vďaka hustým blokom aj na piesčitom teréne.
Pneumatika v systéme ETRTO,
Rozmer ETRTO je najlepší rozmer, podľa ktorého môžeme skontrolovať, či kupovaná pneumatika má rovnaký rozmer ako ten, ktorý máme momentálne na bicykli . Sú to čísla napísané na pneumatike v rovnakom formáte ako PSČ, napríklad 32-622. To znamená, že plášť je široký 32 mm a pasuje na ráfik s priemerom 622 mm.
ČIERNA BICYKELOVÁ DUCHA JE PEVNÝ PRODUKT ZA DOBRÚ CENU
Vysokokvalitná duša vyrobená z rafinovaného butylu v technológii AUTOCLAVE. Butyl najvyššej kvality je odolnejší, tesnejší a trvácnejší. Vnútorná duša je vybavená odolným ventilom. Vysoko flexibilná, jedna veľkosť duše sa hodí pre rôzne šírky pneumatík. Každá duša Blackstone prechádza po opustení výrobnej linky prísnou kontrolou tesnosti.
ŠPECIFIKÁCIE PRODUKTU:
PNEUMATIKY:
-Výrobca: KENDA
-Model: K1134
-Veľkosť: 26x1,95
-ETRTO: 44- 559
-Nahustenie: 40-65 PSI (2,8-4,5 BAR)
-Všestranná MTB pneumatika.
-Podmienky: mokro a sucho, blato , tráva, štrk, mokrý povrch.
-Poskytuje pevnú priľnavosť na piesočnatom teréne.
-Husté bloky pre ešte lepšiu priľnavosť.
TUBE
-Veľkosť: 26x1,75-2,35
-Ventil: AV 40 mm
-Ventil do auta (stierač)
Stav | Nové |
Kód výrobcu | K1134 |
Model | K1134 |
Veľkosť kolies (") | 26 |
Typ pneumatiky | Káblové |
Značka | Kenda |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac