Epidian 53 epoxidová živica 1kg + tužidlo Z1
Kód tovaru: 11149077654
Epidian 53 epoxidová živica 1kg + tužidlo Z1
Kód tovaru: 11149077654
- Stav: Nové
- Kód výrobcu: OSZE-004/053/1125KPL
- Značka: Sarzyna
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
KVALITA PRESKÚŠANÁ MOROM!
POTREBUJETE PRESVEDČENÚ EPOXIDOVÚ ŽIVICU S TUŽIDLOM?
SARZYNA EPIDIAN 53 + Z1 JE SET, KTORÝ SA OPLATÍ ODPORÚČAŤBEZPLATNOSTI: Tužidlo Z1 + Miešacia tyčinka + Katalóg námorných chemikálií!
POPIS PRODUKTU:
Epidian 53 - styrénom modifikovaná, bezfarebná epoxidová živica, ktorej hlavné aplikácie sú:
- lepenie dreva, kovov a skla, kameniny, plastov (okrem PE a PP), tvorba epoxidovo-sklenených laminátov,
- polievanie a impregnácia rôznych materiálov vrátane elektronických súčiastok. Živica je viskózna svetložltá kvapalina a vyznačuje sa:
- možnosťou vytvrdzovania pri izbovej teplote,
- výbornou priľnavosťou k väčšine materiálov ako sú kovy, sklo, keramika, drevo, atď.,
- dobré mechanické vlastnosti a odolnosť voči mnohým chemickým činidlám, ako sú oleje, tuky, zriedené zásady a kyseliny
- výborné dielektrické vlastnosti.
Tvrdidlo Z1 - používa sa predovšetkým v kompozíciách s nízkomolekulovými epoxidovými živicami a výrobkami na ich báze.Používa sa na vytvrdzovanie tekutých epoxidových živíc. Toto tvrdidlo zvyšuje pružnosť a rázovú pevnosť kompozície, preto sa používa na spoje vystavené deformácii, napríklad pri stavbe lodí, na spájanie drevených prvkov alebo prvkov z polyesterovo-sklolaminátu, na spájanie gumy s kovom, tenkých plechov, preglejky a pod. na zalievanie prvkov v elektronike. Tvrdidlo Z1 je priehľadné, tekuté polyamidové tvrdidlo. Hmotnostný pomer tužidla Z1 k živici je:
- epidiánová epoxidová živica 5 na 100 hmotnostných dielov tohto živice, treba použiť 12 hmotnostných dielov tužidla Z1,
- epoxidová živica Epidian 53, na 100 hmotnostných dielov tejto živice treba použiť 10 hmotnostných dielov tužidla Z1.
Keď sa do živice pridá tvrdidlo, začne proces vytvrdzovania a zostáva určitý čas na použitie zmesi pred vytvrdnutím (otvorený čas). Tento čas závisí od viacerých faktorov: teplota, množstvo zmesi atď. a bude sa líšiť v jednotlivých podmienkach.
ŠPECIFIKÁCIE:
- Kapacita epidiánov 5: 1000 ml (1 liter)
- Kapacita Z1: 125 ml
- Doba gélovatenia je približne 35 minút pri izbovej teplote.
- Počiatočné vytvrdnutie sa dosiahne po 48 hodín - stupeň vytvrdnutia je približne 80-90%.
- Úplné vytvrdnutie trvá 7-14 dní.
Stav | Nové |
Kód výrobcu | OSZE-004/053/1125KPL |
Značka | Sarzyna |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
- dlhšia doba dodania
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac