Film Kodak Vision3 200/36 DX CineStill ECN2 5213
Kód tovaru: 10836456196
Film Kodak Vision3 200/36 DX CineStill ECN2 5213
Kód tovaru: 10836456196
- Stav: Nové
- Značka: Kodak
- Model: Vízia 3
- Druh: Farebné negatívy
- Kód výrobcu: 200T/5213
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Ponúkame: Film Kodak Vision3 200T 36 snímok CODE DX, Cinestill - kinofilm, pre tradičnú striebornú fotografiu, klasika fotografie
Popis tovaru: Stredne citlivý farebný 35mm negatívny film na umelé svetlo. Film je vyrezaný z väčšej rolky materiálu Kodak Vision3 200T 5213. Môžete fotiť pri prirodzenom svetle - cca 5500 K a viac, za predpokladu použitia konverzného filtra zvyšujúceho teplotu farieb potom citlivosť 200 klesne na 125 ASA. Pri fotení za denného svetla bez filtra získame špecifickú modrú farbu snímky. Kazeta s filmom má kód DX 200 ASA - ak má kamera čítačku DX kódov, citlivosť nie je potrebné nastavovať ručne - v opačnom prípade je potrebné nastaviť príslušnú citlivosť vo fotoaparáte. V kazete je 35-36 políčok filmu. Fólia je k cievke prichytená lepiacou páskou a môže sa stať, že posledný rámik "spojí" kúsok fólie s vyššie spomínanou lepiacou páskou, ktorá sa pred vyvolávaním pre istotu odstrihne. Takže posledný rám môže byť čiastočne odrezaný. Je celkom tolerantná k expozícii, ťažko ju určiť podľa fotky v nákupnej taške... Pri nútení treba počítať so zvýšením kontrastu. Film sa NEDÁ spracovať v laboratóriu C-41, pretože má čiernu uhlíkovú vrstvu a môže zničiť chemikálie, kotúče atď. – čo som počul, sa už stalo. Prosím, informujte personál o type filmu! Fólia pochádza z materiálu spracovaného "profesionálnym" procesom ECN-2, spracovávame ho týmto procesom v chémii Kodak. Film je v kresbe dosť jemný a umožňuje snímať s kontrastným osvetlením. Poskytuje pekné poltóny a tónové prechody. Je vhodný na natáčanie - v "teplom" t.j. umelom osvetlení - v reštauráciách, baroch, múzeách, na koncertoch, v podmienkach s takmer domácim osvetlením, v meste, kde prevláda umelé osvetlenie pouličných lámp. Spravidla v situáciách, keď používame existujúce umelé osvetlenie. Film – čo je v niektorých prípadoch dôležité – dobre skenuje. Fólia sa skladuje vo vhodných chladiacich podmienkach.
Stav | Nové |
Značka | Kodak |
Model | Vízia 3 |
Druh | Farebné negatívy |
Kód výrobcu | 200T/5213 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac