Organický vankúš Fly Me Nude od La Millou Angel's
Kód tovaru: 10563791458
Organický vankúš Fly Me Nude od La Millou Angel's
Kód tovaru: 10563791458
- Stav: Nové
- Značka: La Millou
- Hrdina / rozprávka / licencia: Nevyplnené
- Dominantná farba: Odtiene ružovej
- Tvar: Motýľ
- Počet položiek: 1
- Dĺžka vankúša: 37 cm
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
OD WHATANNAWEARS
BIO DRESY ZBERATEĽSKÉ ANJELSKÉ KRÍDLA
FLY ME TO THE MOON NUDE - VELVET RAFAELLO
(obojstranný vankúš, druhá strana je z hladkého zamatového materiálu vo farbe raffaello)
Spolu s uznávaným fyzioterapeutom Pawlom Zawitkowskim sme vyvinuli optimálny tvar vankúša, ktorý eliminuje otrasy a poskytuje maximálny komfort počas cestovania najmä tým najmenším. Tento nevšedný vankúšik odporúčame od prvých dní po narodení dieťatka. Vďaka špeciálnemu profilovaniu Angel's Wings je hlavička dieťaťa menej vystavená mikrootrasom pri chôdzi po nerovnom povrchu.To však nie je jeho jediná výhoda - Angel's Wings sa dokonale prispôsobia polohe dieťaťa, ktoré Výsledkom je bezstarostný spánok a pohodlie dieťaťa. Náš vankúš bude perfektný v akomkoľvek prostredí: kočík, kočík; stolička na kŕmenie; prebaľovací pult a všade tam, kde ho bude vaše dieťa potrebovať.
Vankúš na bokoch je vyplnený elastickou, silikónovou a antialergickou výplňou, rovnako ako ostatné naše produkty je možné prať v práčke .
Produkt je ručne šitý s najvyššou presnosťou a použitím tých najkvalitnejších materiálov, ozdobený visačkou srdiečka. Skvele sa bude hodiť ako štýlový a nevšedný darček k bábätku, narodeninám alebo inej príjemnej príležitosti.
Odtiene potlače na látkach alebo odtiene surovín komponentov produktov sa môžu líšiť v závislosti od výrobných šarží. Nejde o výrobnú chybu. Výrobok by sa mal používať pod dohľadom rodiča.
Ak chcete vytvoriť krásnu súpravu kočíka, kúpte si pásik, vďaka ktorému môžete vankúšik pripevniť k vložke podložky do kočíka. (všetky je možné zakúpiť samostatne na našich aukciách Allegro)
Stav | Nové |
Značka | La Millou |
Hrdina / rozprávka / licencia | Nevyplnené |
Dominantná farba | Odtiene ružovej |
Tvar | Motýľ |
Počet položiek | 1 |
Dĺžka vankúša | 37 cm |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
Odporúčam.
Ďakujem)))
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Odporúčam.
Ďakujem)))
Zobraziť viac