JAXONOVÁ PRÍDAVIČKA ZAFFIRA 2,70/30gr MIKADO NAVIJÁK
Kód tovaru: 10140108598
- Stav: Nové
- Značka: Jaxon
- Počet položiek v súprave: 3
- Model: Zaffira
- Kód výrobcu: 00
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
Predmetom predaja je:
Spinning zaffira tx 2,70 10-30gr.
Mikádo navijak sasori 2005 rd
Jaxon monolith spinning line 150m.
SASORI REEL 2005 RDPevná konštrukcia je základom každého navijaka a čo môže byť lepšie ako pevná konštrukcia za atraktívnu cenu? Takéto sú navijaky série Sasori. Veľmi dobre osadený mechanizmus, precízna zadná brzda a päť kvalitných ložísk zaručujú plynulý chod a odolnosť. Tri dostupné veľkosti je možné použiť pri rôznych metódach a technikách, ako je prívlač, lov na plávanú alebo lov na zem.Okrem ich nespornej funkčnej hodnoty tieto navijaky vyzerajú skvele aj vizuálne, čo je pre mnohých rybárov tiež veľmi dôležité. Sme si istí, že žiadny rybár nebude ignorovať naše navijaky Sasori.
Túto veľkosť odporúčame na lov na plávanú a ľahkú prívlač.
PARAMETRE:
- prevodový pomer: 5,0:1
- počet ložísk: 4+1 axiálne ložiská
- kapacita cievky: 0, 24/210m; 0,26 / 180 m; 0,29 / 150 m
- hmotnosť: 258 GR
- dokonale vyvážený rotor
- super presná brzda
- dokonalé navíjanie vlasca
- hlavná hliníková cievka
- náhradná plastová cievka
Jaxon Zaffira TX Prívlačový prút 2,70 m vrhanie 10-30 gramov
Séria univerzálne prívlačové prúty. Zaujímavý dizajn blanku využívajúci najlepšie vlastnosti uhlíkových vlákien - štruktúra prúta je založená na vyššom percente uhlíkových vlákien, vďaka čomu je pružnejší a rýchlejší. Nadštandardná povrchová úprava s použitím prírodného korku a očiek SLIM-TS. Kvalitný korok použitý na povrchovú úpravu prútu zdôrazňuje jeho klasický charakter. Vďaka mnohým hodinám testovania dizajnu sa nám podarilo vytvoriť prút, ktorý vám umožní maximalizovať dĺžku hodov pri zachovaní vysokej dynamiky prívlač.
Prívlač je ideálny pre lov šťúk a zubáčov.
CHARAKTERISTIKA:
- Kód kat.: WJ-ZFR
- Model: Zaffira Spinning.
- Vrhacia záťaž: 10 – 30 g.
- Dĺžka: 2,70 m.
- b>
- Počet sekcií: 2.
- Hmotnosť: 248 g.
- Transportná dĺžka: 140 cm.
- Množstvo: 1 ks.
JAXON LINE
MONOLITH SPINNING 150m
NAJKVALITnejšia JAPONSKÁ VLÁDAKA.
Pri zbieraní prvotriedneho rybárskeho vybavenia, okrem špičkového prúta a špičkového navijaka by ste mali dbať aj na výber vhodného vlasca. Pre najnáročnejších rybárov sme pripravili sériu japonských šnúr MONOLITH. Sú vyrábané najmodernejšími technológiami, čo zaručuje najvyššiu kvalitu a veľmi dobré parametre. Primeraná mäkkosť a veľmi nízky sklon k deformácii a krúteniu sú vlastnosti, ktoré ocení každý rybár. Povrch s dodatočným ochranným náterom chrániacim proti oderu a UV žiareniu.
Veľmi kvalitný vlasec špeciálne navrhnutý pre prívlač. Vynikajúce pevnostné parametre, odolnosť proti oderu, nízka rozťažnosť zaisťujú presné nahadzovanie nástrahy, dobrú citlivosť na záber, rýchlu reakciu pri zaseknutí a istotu pri navíjaní veľkého dravca. Farba tmavošedá priehľadná.
Stav | Nové |
Značka | Jaxon |
Počet položiek v súprave | 3 |
Model | Zaffira |
Kód výrobcu | 00 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48
832 37 Bratislava
IBAN: SK7309000000005224213243
SWIFT / BIC: GIBASKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
niekedy pokryvkáva
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac