ZIMNÝ KOZMETICKÝ SET K2 ALASKA+GERWAZY+FOX+SKRAPAK
Kód tovaru: 10034312522
ZIMNÝ KOZMETICKÝ SET K2 ALASKA+GERWAZY+FOX+SKRAPAK
Kód tovaru: 10034312522
- Stav: Nové
- Kapacita balenia: 50 ml
- Výrobca: K2
- Hmotnosť produktu s obalom: 0,1 kg
- Katalógové číslo výrobcu: K656
POZOR: v prípade možnosti výberu farby, typu, vzoru ju uveďte do poznámky
- K2 GERWAZY- Účinne rozmrazí akýkoľvek zámok auta aj pri -60 °C.
Okamžite prenikne do otvoru pre kľúč a prenikne do každej štrbiny uzamykacieho mechanizmu. Technológia nanočastíc vytvára ochranný povlak proti opätovnému zamrznutiu mechanizmu otvárania dverí a inhibítor korózie chráni komponenty zámku.
Ako používať:Umiestnite aplikátor do otvoru pre kľúč , potom stlačením uvoľnite produkt v zamrznutom zámku.
KATALÓGOVÉ ČÍSLO: K656
- K2 FOX je vynikajúci prostriedok proti zahmlievaniu používaný na ochranu okien a spätných zrkadiel pred zahmlievaním. Používa sa veľmi jednoducho. Sprej jednoducho naneste na mikrovlákno, potom ho naneste na sklo a po zaschnutí zotrite.
Forma spreja umožňuje efektívne a efektívne použitie a zabraňuje zahmlievaniu skiel auta až na niekoľko týždňov. Anti-fog na sklá auta vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje usadzovaniu pary na skle a zanecháva ho priehľadné.
Ako používať:Pred použitím prípravok pretrepte.Aplikujte prípravok na mikrovlákno, napr.K2 BONA .Aplikujte bodovo, priložte mikrovlákno na povrch skla, nechajte ho viditeľné. stopy. Počkajte asi 15 minút, kým sa produkt na sklo nenaviaže. Sklo vyleštite do sucha.
- Objem 150 ml
KATALÓGOVÉ ČÍSLO: K631
- K2 ALASKA je okamžité rozmrazovanie okien. Poradí si aj s tými najľadovatejšími oknami. Zloženie na báze aktívnych nanočastíc rýchlo rozpúšťa ľad a námrazu z okien a zanecháva ich povrch čistý, hladký a bez škrabancov.
Navyše uľahčí odstraňovanie zamrznutých stieračov a ochráni ich pred ďalším zamrznutím.
Úplne bezpečné pre lak a gumené prvky, ako sú tesnenia okien a lišty stieračov. Pôsobí až do -70 °C
POUŽITIE: Zmeťte páperovú vrstvu snehu Nastriekajte na matnú vrstvu skla. Po roztopení ľad ihneď utrite dosucha handrou alebo utierkami. Na odstránenie hrubších vrstiev ľadu použite škrabku.
KATALÓGOVÉ ČÍSLO: K607
- ŠKRABKA S KEFOU
Stav | Nové |
Kapacita balenia | 50 ml |
Výrobca | K2 |
Hmotnosť produktu s obalom | 0,1 kg |
Katalógové číslo výrobcu | K656 |
PACKETA - výdajné miesto
- Objednávky do 20€ (4,2€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 15 kg a do celkového obvodu balíka 2m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - kuriér
- Objednávky do 20€ (4,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
GLS SR - Parcelshop
- Objednávky do 20€ (3,9€ doprava), inak doprava zadarmo.
- Dodanie do 1 pracovného dňa od doručenia na sklad.
- Hmotnosť do 30 kg a do celkového obvodu balíka 3m.
- Pri presiahnutí hmotnosti alebo rozmerov je účtovaná individuálna cena dopravy konzultované so zákazníkom.
PACKETA ČR - výdajné miesto
- Cena dopravy je 2,9 € a do 15 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - kuriér
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
GLS ČR - Parcelshop
- Cena dopravy je 4,9 € a do 30 kg.
- Dodání do 2 pracovních dnů od doručení na náš sklad.
- Individuální doprava není možná.
Vašou objednávkou sa zaoberáme až po prijatí platby na náš účet. Za tovar môžete vopred zaplatiť
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky do 20 €) - 30 % z ceny tovaru + poštovné 3,9 € + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 20 € do 300 €) - 30 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - zálohová platba (objednávky nad 300 €) - 50 % z ceny tovaru + 2,60 € (suma za dobierkovú platbu v rámci SR). Zvyšnú sumu doplatíte pri prevzatí tovaru kuriérovi.
- Platba prevodom - plná čiastka - pri preberaní tovaru neplatíte nič navyše.
Vašu objednávku môžete uhradiť
- PREVODOM NA ÚČET
- VKLADOM NA ÚČET
- POŠTOVOU POUKÁŽKOU
Informácie o účte pre platbu
Meno a priezvisko: Milan Čelko KUPSITO
Tatra banka, a.s.
Hodžovo nám. 3
811 06 Bratislava
IBAN: SK1411000000002948180519
SWIFT / BIC: TATRSKBX<
Pri úhrade je nutné uviesť variabilný symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY (bez VS nebude možné priradiť platbu k objednávke).
PODOBNÉ PRODUKTY
Hodnotenie obchodu
Zobraziť viac